Geri Ödeme ve İade Politikası

1- İade değişim yoktur.(Değişim /iade ürün kusurlu hatalı olduğunda mevcuttur.)
Değişim iade yapılacak ürün ve ürünlerin etiketli, kullanılmamış ve orjinalliği bozulmamış ürünlerde değişim mevcuttur ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.
Ürünlerimizde üretimden kaynaklanan defo, hata ve bozukluklar için bizimle “instagram.com/tugcekolip/” instagram adresinden iletişime geçerek size verilecek iade kodu ile PTT KARGO  ile gönderim yapabilirsiniz. İade kodu olmadan iade ve değişim kabul edilmeyecektir.

Değişim hakkı süresi 3 gündür .
Değişim hakkının kullanılması için 3 (üç) günlük süre içinde paketinizin içerisinde bir A4 kağıda iletişim bilgilerinizi( instagram kullanıcı isminizi) sipariş bilgilerinizi ve değişim sebebinizi not alarak yazıp tarafımıza gönderim sağlayınız.

2- Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.

3- Değişim gidiş geliş kargo ücretleri ve tüm gönderim masrafları alıcıya aittir.(Ürün kusuru firmamıza aitse kargo ücretini firmamız karşılar)

5- Hatalı ürünlerde Paketiniz şirketimize ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde ürün tutarınızdan kargo ücreti tahsil edilip tarafınıza iadeniz sağlanacaktır.(Ürün kusuru firmamıza aitse kargo ücretini firmamız karşılar)

Tarafımızca kusursuz siparişlerde (İade işlemlerinde banka komisyonları, kargo ücreti vb. işlemlerin iadesi yapılmamaktadır.)

Sepet (0)

Sepet